Maç û encam

Hemû maç dê li gorî saeta herêmî dest pê bikin. Kaliningrad =UTC+2, Samara=UTC+4, Yekaterinburg=UTC+5, Moskow û bajarên din =UTC+3
Grûp A
Rûsya
Ûrûgûay
Misir
Erebistana Siûdî
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2200818:16
2200202:06
2002141:40
2002060:60
Grûp A
Moskow (Lujnîkî) *
Rûsya
5
Erebistana Siûdî
0
Grûp A
Yekaterînbûrg
Misir
0
Ûrûgûay
1
Grûp A
San-Peterbûrg
Rûsya
3
Misir
1
Grûp A
Rostov na-Donû
Ûrûgûay
1
Erebistana Siûdî
0
Grûp A
Volgograd
Erebistana Siûdî
25/06 17:00
Misir
25/06 17:00
Grûp A
Samara
Ûrûgûay
25/06 18:00
Rûsya
25/06 18:00
Grûp B
Spanya
Portekîz
Îran
Fas
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2110434:34
2110434:34
2101111:13
2002020:20
Grûp B
San-Peterbûrg
Fas
0
Îran
1
Grûp B
Soçî
Portekîz
3
Spanya
3
Grûp B
Moskow (Lujnîkî) *
Portekîz
1
Fas
0
Grûp B
Kazan
Îran
0
Spanya
1
Grûp B
Kalînîngrad
Spanya
25/06 20:00
Fas
25/06 20:00
Grûp B
Saransk
Îran
25/06 21:00
Portekîz
25/06 21:00
Grûp C
Fransa
Danmark
Avustralya
Perû
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2200313:16
2110212:14
2011232:31
2002020:20
Grûp C
Kazan
Fransa
2
Avustralya
1
Grûp C
Saransk
Perû
0
Danmark
1
Grûp C
Samara
Danmark
1
Avustralya
1
Grûp C
Yekaterînbûrg
Fransa
1
Perû
0
Grûp C
Soçî
Avustralya
26/06 17:00
Perû
26/06 17:00
Grûp C
Moskow (Lujnîkî) *
Danmark
26/06 17:00
Fransa
26/06 17:00
Grûp D
Xirwatistan
Nîjerya
Îzlanda
Arjantîn
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2200505:06
2101222:23
2011131:31
2011141:41
Grûp D
Moskow (Spartak)
Arjantîn
1
Îzlanda
1
Grûp D
Kalînîngrad
Xirwatistan
2
Nîjerya
0
Grûp D
Nîjnîy Novgorod
Arjantîn
0
Xirwatistan
3
Grûp D
Volgograd
Nîjerya
2
Îzlanda
0
Grûp D
San-Peterbûrg
Nîjerya
26/06 21:00
Arjantîn
26/06 21:00
Grûp D
Rostov na-Donû
Îzlanda
26/06 21:00
Xirwatistan
26/06 21:00
Grûp E
Brezîl
Swîsre
Sirbistan
Kosta Rîka
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2110313:14
2110323:24
2101222:23
2002030:30
Grûp E
Samara
Kosta Rîka
0
Sirbistan
1
Grûp E
Rostov na-Donû
Brezîl
1
Swîsre
1
Grûp E
San-Peterbûrg
Brezîl
2
Kosta Rîka
0
Grûp E
Kalînîngrad
Sirbistan
1
Swîsre
2
Grûp E
Moskow (Spartak)
Sirbistan
27/06 21:00
Brezîl
27/06 21:00
Grûp E
Nîjnîy Novgorod
Swîsre
27/06 21:00
Kosta Rîka
27/06 21:00
Grûp F
Meksîk
Almanya
Swêd
Koreya Başûr
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2200313:16
2101222:23
2101222:23
2002131:30
Grûp F
Moskow (Lujnîkî) *
Almanya
0
Meksîk
1
Grûp F
Nîjnîy Novgorod
Swêd
1
Koreya Başûr
0
Grûp F
Rostov na-Donû
Koreya Başûr
1
Meksîk
2
Grûp F
Soçî
Almanya
2
Swêd
1
Grûp F
Kazan
Koreya Başûr
27/06 17:00
Almanya
27/06 17:00
Grûp F
Yekaterînbûrg
Meksîk
27/06 19:00
Swêd
27/06 19:00
Grûp G
Belçîk
Brîtanya
Panama
Tûnûs
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
2200828:26
1100212:13
1001030:30
2002373:70
Grûp G
Soçî
Belçîk
3
Panama
0
Grûp G
Volgograd
Tûnûs
1
Brîtanya
2
Grûp G
Moskow (Spartak)
Belçîk
5
Tûnûs
2
Grûp G
Nîjnîy Novgorod
Brîtanya
24/06 15:00
Panama
24/06 15:00
Grûp G
Kalînîngrad
Brîtanya
28/06 20:00
Belçîk
28/06 20:00
Grûp G
Saransk
Panama
28/06 21:00
Tûnûs
28/06 21:00
Grûp H
Japonya
Senegal
Plonya
Kolombiya
LîstikTêkbirinWekehevTêkçûnGolên avêtîGolên xwarîFerqa golanPûan
1100212:13
1100212:13
1001121:20
1001121:20
Grûp H
Saransk
Kolombiya
1
Japonya
2
Grûp H
Moskow (Spartak)
Plonya
1
Senegal
2
Grûp H
Yekaterînbûrg
Japonya
24/06 20:00
Senegal
24/06 20:00
Grûp H
Kazan
Plonya
24/06 21:00
Kolombiya
24/06 21:00
Grûp H
Volgograd
Japonya
28/06 17:00
Plonya
28/06 17:00
Grûp H
Samara
Senegal
28/06 18:00
Kolombiya
28/06 18:00
  • *Stadyûma Lujnîkî
  • **Stadyûma Spartakê
1/8 fînal1/4 fînal1/2 fînalFînal
30 Hezîran 21:00, Soçî
1A
2B
30 Hezîran 17:00, Kazan
1C
2D
6 Tîrmeh 17:00, Nîjnîy Novgorod
2 Tîrmeh 18:00, Samara
1E
2F
10 Tîrmeh 21:00, San-Peterbûrg
6 Tîrmeh 21:00, Kazan
2 Tîrmeh 21:00, Rostov na-Donû
1G
2H
15 Tîrmeh 18:00, Moskow *
1 Tîrmeh 17:00, Moskow *
1B
2A
7 Tîrmeh 21:00, Soçî
11 Tîrmeh 21:00, Moskow *
1 Tîrmeh 21:00, Nîjnîy Novgorod
1D
2C
Pêşbirka 3.mîn
3 Tîrmeh 17:00, San-Peterbûrg
1F
2E
7 Tîrmeh 18:00, Samara
14 Tîrmeh 17:00, San-Peterbûrg
3 Tîrmeh 21:00, Moskow **
1H
2G
  • *Stadyûma Lujnîkî
  • **Stadyûma Spartakê