16:50 21 Mijdar 2017
Zindî
    CHP

    Namzetên CHPê diyarbûn

    © Foto: Navenda Giştiya CHPê
    Rojhilata Navîn
    Lînkê kurt
    0 64 0 0

    CHPê ji bo hilbijartina 1ê Mijdarê lîsteya namzetan radestî Lijneya Hilbijartinê ya Bilind kir.

    Cîgirê Serokê CHPê Bulent Tezcan got, ‘ji 131 parlamenterên ku ketibûn parlamentoyê tenê 3 kes Orhan Duzgun, Murat Ozcelik û Mehmet Şeker hatine guherandin. Ji 550 namzetan 425 jê mêr û 125 jî jin in.

    550 namzetên CHPê bi vî awayî ne:

    ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
    ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
    ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
    ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
    ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
    ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
    ADANA 7 ORHAN TOKLU
    ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
    ADANA 9 KEMAL DERİN
    ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
    ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
    ADANA 12 GÜLCAN ABALI
    ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
    ADANA 14 ETEM TOK
    ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
    ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
    ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
    ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
    ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA
    AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
    AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
    AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
    AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
    AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK
    AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
    AĞRI 2 ERKAN SAYAN
    AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
    AĞRI 4 KASIM ASLAN
    AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
    AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
    AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL
    AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
    AMASYA 2 HASAN ACAR
    AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU
    ANKARA Herêma1êm 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
    ANKARA Herêma1êm 2 NECATİ YILMAZ
    ANKARA Herêma1êm 3 TEKİN BİNGÖL
    ANKARA Herêma1êm 4 AYLİN NAZLIAKA
    ANKARA Herêma1êm 5 LEVENT GÖK
    ANKARA Herêma1êm 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
    ANKARA Herêma1êm 7 BÜLENT KUŞOĞLU
    ANKARA Herêma1êm 8 ALİ BALKIZ
    ANKARA Herêma1êm 9 GAMZE TAŞCIER
    ANKARA Herêma1êm 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
    ANKARA Herêma1êm 11 SELAHATTİN EMRE
    ANKARA Herêma1êm 12 SEMA AKSOY
    ANKARA Herêma1êm 13 FARUK ÖZDEMİR
    ANKARA Herêma1êm 14 ERDOĞAN KILIÇ
    ANKARA Herêma1êm 15 TURHAN İÇLİ
    ANKARA Herêma1êm 16 SEZGİN KAYA
    ANKARA Herêma1êm 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
    ANKARA Herêma1êm 18 MURATCAN IŞILDAK
    ANKARA Herêma2êm 1 ŞENAL SARIHAN
    ANKARA Herêma2êm 2 MURAT EMİR
    ANKARA Herêma2êm 3 AHMET HALUK KOÇ
    ANKARA Herêma2êm 4 NİHAT YEŞİL
    ANKARA Herêma2êm 5 ALİ RIZA ERBAY
    ANKARA Herêma2êm 6 CELALETTİN KOÇ
    ANKARA Herêma2êm 7 SEMRA DİNÇER
    ANKARA Herêma2êm 8 BARIŞ OZAN VURAL
    ANKARA Herêma2êm 9 ALİ YILMAZ
    ANKARA Herêma2êm 10 SELMA ERGEN
    ANKARA Herêma2êm 11 ABİDİN ŞAHİN
    ANKARA Herêma2êm 12 EMRE AYDIN
    ANKARA Herêma2êm 13 CANAN GÜLLÜ
    ANKARA Herêma2êm 14 EROL BEKTAŞ
    ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
    ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
    ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
    ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
    ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
    ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
    ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
    ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
    ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
    ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
    ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
    ANTALYA 12 CAVİT ARI
    ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
    ANTALYA 14 MERAL MENGİ
    ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
    ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
    ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
    ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
    AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
    AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
    AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
    AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
    AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
    AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
    AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
    BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
    BALIKESİR 2 AHMET AKIN
    BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
    BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN
    BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN
    BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER
    BALIKESİR 7 ALİ ER
    BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR
    BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
    BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU
    BATMAN 1 MANSUR OBUT
    BATMAN 2 ORHAN CİHAN
    BATMAN 3 HAMİT KESKİN
    BATMAN 4 KEMAL DEMİR
    BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL
    BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR
    BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN
    BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS
    BİNGÖL 1 KAZIM ALINAK
    BİNGÖL 2 KEMAL SATICI
    BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL
    BİTLİS 1 VEYSİ UYANIK
    BİTLİS 2 FERHAT ŞAHİN
    BİTLİS 3 İSMAİL NACAR
    BOLU 1 TANJU ÖZCAN
    BOLU 2 MEHMET BURAK COP
    BOLU 3 ELFAZ TEMİZ
    BURDUR 1 MEHMET GÖKER
    BURDUR 2 KADİR KOÇ
    BURDUR 3 OKAN KURD
    BURSA 1 LALE KARABIYIK
    BURSA 2 CEYHUN İRGİL
    BURSA 3 ORHAN SARIBAL
    BURSA 4 ERKAN AYDIN
    BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
    BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT
    BURSA 7 ASÜDE ŞENOL
    BURSA 8 NURAY ÇOHAN
    BURSA 9 İSMET KARACA
    BURSA 10 DENİZ BAYKAL
    BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR
    BURSA 12 İNAN KESER
    BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
    BURSA 14 FEVZİ SAYAN
    BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
    BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR
    BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU
    BURSA 18 ALPAY AYDIN
    ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK
    ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ
    ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL
    ÇANAKKALE 4 ADİL CAN
    ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY
    ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI
    ÇORUM 1 TUFAN KÖSE
    ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN
    ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ
    ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL
    DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI
    DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN
    DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
    DENİZLİ 4 ADİL DEMİR
    DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI
    DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL
    DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ
    DİYARBAKIR 1 NACİ SAPAN
    DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN
    DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN
    DİYARBAKIR 4 HAMİT FİDAN
    DİYARBAKIR 5 NURDAN ERDİŞ
    DİYARBAKIR 6 SERDAR KILIÇOĞLU
    DİYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA
    DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI
    DİYARBAKIR 9 ASLI AÇIKGÖZ
    DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
    DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK
    DÜZCE 1 ZAFER TEBER
    DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ
    DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN
    EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU
    EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN
    EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER
    ELAZIĞ 1 FATİH GÜRSUL
    ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER
    ELAZIĞ 3 YILBAY ÇELİK
    ELAZIĞ 4 LALE AYDIN
    ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
    ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ
    ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ
    ERZURUM 2 YAVUZ POLAT
    ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT
    ERZURUM 4 HAYDAR BULUT
    ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ
    ERZURUM 6 NECİP AKTAŞ
    ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER
    ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER
    ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL
    ESKİŞEHİR 4 METİN TOMSUK
    ESKİŞEHİR 5 ERDAL ÇAKICIER
    ESKİŞEHİR 6 ERDAL CAFEROĞLU
    GAZİANTEP 1 AKİF EKİCİ
    GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ
    GAZİANTEP 3 ALİ PERİ
    GAZİANTEP 4 COŞKUN ÖZKAYA
    GAZİANTEP 5 NACİ KILIÇ
    GAZİANTEP 6 HASAN ŞAHİN
    GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
    GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ
    GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
    GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA
    GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
    GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ
    GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
    GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY
    GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
    GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR
    GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN
    GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR
    HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ
    HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI
    HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ
    HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
    HATAY 2 MEVLÜT DUDU
    HATAY 3 SERKAN TOPAL
    HATAY 4 BİROL ERTEM
    HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
    HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU
    HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
    HATAY 8 MEHMET GÖZEL
    HATAY 9 BİLGEN DUMAN
    HATAY 10 SONAY AYKUT
    IĞDIR 1 HALİL DUMAN
    IĞDIR 2 FATMA ZOR
    ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
    ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
    ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
    ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
    İSTANBUL Herêma1êm 1 ŞAFAK PAVEY
    İSTANBUL Herêma1êm 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
    İSTANBUL Herêma1êm 3 GÜRSEL TEKİN
    İSTANBUL Herêma1êm 4 BARIŞ YARKADAŞ
    İSTANBUL Herêma1êm 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
    İSTANBUL Herêma1êm 6 MAHMUT TANAL
    İSTANBUL Herêma1êm 7 İLHAN KESİCİ
    İSTANBUL Herêma1êm 8 OĞUZ KAAN SALICI
    İSTANBUL Herêma1êm 9 ONURSAL ADIGÜZEL
    İSTANBUL Herêma1êm 10 ALİ ÖZCAN
    İSTANBUL Herêma1êm 11 YAKUP AKKAYA
    İSTANBUL Herêma1êm 12 METİN AĞIRMAN
    İSTANBUL Herêma1êm 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
    İSTANBUL Herêma1êm 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
    İSTANBUL Herêma1êm 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
    İSTANBUL Herêma1êm 16 İRFAN KARACAN
    İSTANBUL Herêma1êm 17 BERHAN ŞİMŞEK
    İSTANBUL Herêma1êm 18 DERYA ŞENTÜRK
    İSTANBUL Herêma1êm 19 NECDET SARAÇ
    İSTANBUL Herêma1êm 20 HASAN UZUNYAYLA
    İSTANBUL Herêma1êm 21 İLKAY ORHAN
    İSTANBUL Herêma1êm 22 ERKAN BAŞBOĞA
    İSTANBUL Herêma1êm 23 NURETTİN SARIBAL
    İSTANBUL Herêma1êm 24 HÜSNİYE KAYA
    İSTANBUL Herêma1êm 25 ÖZGEN NAMA
    İSTANBUL Herêma1êm 26 SÜLEYMAN GÜZEL
    İSTANBUL Herêma1êm 27 İSMAİL ALTAY
    İSTANBUL Herêma1êm 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN
    İSTANBUL Herêma1êm 29 HAVANA BAŞARAN
    İSTANBUL Herêma1êm 30 UMUT ÇAKIR
    İSTANBUL Herêma1êm 31 YELDA GARGUN
    İSTANBUL Herêma2êm 1 SELİNA DOĞAN
    İSTANBUL Herêma2êm 2 AYKUT ERDOĞDU
    İSTANBUL Herêma2êm 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
    İSTANBUL Herêma2êm 4 DURSUN ÇİÇEK
    İSTANBUL Herêma2êm 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
    İSTANBUL Herêma2êm 6 GÜLAY YEDEKCİ
    İSTANBUL Herêma2êm 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
    İSTANBUL Herêma2êm 8 DİDEM ENGİN
    İSTANBUL Herêma2êm 9 MUSTAFA SARIGÜL
    İSTANBUL Herêma2êm 10 ÇETİN SOYSAL
    İSTANBUL Herêma2êm 11 MELDA ONUR
    İSTANBUL Herêma2êm 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
    İSTANBUL Herêma2êm 13 CENGİZ ALP
    İSTANBUL Herêma2êm 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
    İSTANBUL Herêma2êm 15 GÜL YÜKSEL
    İSTANBUL Herêma2êm 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
    İSTANBUL Herêma2êm 17 İNAN GÜNEY
    İSTANBUL Herêma2êm 18 ÖZGÜR KOÇAK
    İSTANBUL Herêma2êm 19 GÜVEN KARATAŞ
    İSTANBUL Herêma2êm 20 MUSTAFA OZAN ŞER
    İSTANBUL Herêma2êm 21 YUSUF ERGÜVEN
    İSTANBUL Herêma2êm 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK
    İSTANBUL Herêma2êm 23 FATMA GENÇ
    İSTANBUL Herêma2êm 24 FİDAN ASLAN EROĞLU
    İSTANBUL Herêma2êm 25 KADİR DEMİRGÖZ
    İSTANBUL Herêma2êm 26 HALİT ÖZYURT
    İSTANBUL Herêma3êm 1 BİHLUN TAMAYLIGİL
    İSTANBUL Herêma3êm 2 İLHAN CİHANER
    İSTANBUL Herêma3êm 3 ENGİN ALTAY
    İSTANBUL Herêma3êm 4 ALİ ŞEKER
    İSTANBUL Herêma3êm 5 ERDOĞAN TOPRAK
    İSTANBUL Herêma3êm 6 EREN ERDEM
    İSTANBUL Herêma3êm 7 MEHMET BEKAROĞLU
    İSTANBUL Herêma3êm 8 ZEYNEL EMRE
    İSTANBUL Herêma3êm 9 SİBEL ÖZDEMİR
    İSTANBUL Herêma3êm 10 SEYHAN ERDOĞDU
    İSTANBUL Herêma3êm 11 FEVZİ GÜMÜŞ
    İSTANBUL Herêma3êm 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
    İSTANBUL Herêma3êm 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ
    İSTANBUL Herêma3êm 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ
    İSTANBUL Herêma3êm 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ
    İSTANBUL Herêma3êm 16 ÇETİN ÇAPAN
    İSTANBUL Herêma3êm 17 EFKAN BOLAÇ
    İSTANBUL Herêma3êm 18 ÖZGÜR KARABAT
    İSTANBUL Herêma3êm 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
    İSTANBUL Herêma3êm 20 ERHAN BOZAN
    İSTANBUL Herêma3êm 21 TÜLAY ATEŞ
    İSTANBUL Herêma3êm 22 MEHTAP ALBAYRAK
    İSTANBUL Herêma3êm 23 RIZA AKPOLAT
    İSTANBUL Herêma3êm 24 KEMAL ÇEBİ
    İSTANBUL Herêma3êm 25 ŞAHANIM METER
    İSTANBUL Herêma3êm 26 TAŞKAN UYSAL
    İSTANBUL Herêma3êm 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
    İSTANBUL Herêma3êm 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU
    İSTANBUL Herêma3êm 29 TÜRKAN KEBECİ
    İSTANBUL Herêma3êm 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK
    İSTANBUL Herêma3êm 31 SEDA ÖNDER
    İZMİR Herêma1êm 1 SELİN SAYEK BÖKE
    İZMİR Herêma1êm 2 MUSA ÇAM
    İZMİR Herêma1êm 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
    İZMİR Herêma1êm 4 TACETTİN BAYIR
    İZMİR Herêma1êm 5 ÖZCAN PURÇU
    İZMİR Herêma1êm 6 ALİ YİĞİT
    İZMİR Herêma1êm 7 MURAT BAKAN
    İZMİR Herêma1êm 8 MUHSİN KURT
    İZMİR Herêma1êm 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
    İZMİR Herêma1êm 10 EDNAN ARSLAN
    İZMİR Herêma1êm 11 SEVDA ERDAN KILIÇ
    İZMİR Herêma1êm 12 NİLAY KÖKKILINÇ
    İZMİR Herêma1êm 13 MUZAFFER EMİR CÖMERT
    İZMİR Herêma2êm 1 ZEYNEP ALTIOK
    İZMİR Herêma2êm 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
    İZMİR Herêma2êm 3 ZEKERİYA TEMİZEL
    İZMİR Herêma2êm 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
    İZMİR Herêma2êm 5 AYTUN ÇIRAY
    İZMİR Herêma2êm 6 ATİLA SERTEL
    İZMİR Herêma2êm 7 KAMİL OKYAY SINDIR
    İZMİR Herêma2êm 8 ALİ ENGİN
    İZMİR Herêma2êm 9 HÜSEYİN SEZER
    İZMİR Herêma2êm 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
    İZMİR Herêma2êm 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
    İZMİR Herêma2êm 12 SİBEL PARMAKSIZ
    İZMİR Herêma2êm 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
    KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ
    KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER KETEN
    KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ
    KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN KESEN
    KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP KOÇAK
    KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA GEDİK
    KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS PINAR
    KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN
    KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL
    KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ
    KARAMAN 1 SAİM SEZEN
    KARAMAN 2 YAKUP SELVİ
    KARS 1 SELAMİ YİĞİT
    KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR
    KARS 3 SAFFET ÖZDEMİR
    KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU
    KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOÇ
    KASTAMONU 3 ORHAN DANA
    KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK
    KAYSERİ 2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU
    KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ
    KAYSERİ 4 TÜRKER TOK
    KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL
    KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ
    KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU SARI
    KAYSERİ 8 KIVILCIM AKDAĞ
    KAYSERİ 9 NAZLI ERDOĞAN
    KIRIKKALE 1 HASAN BİÇER
    KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMİRAL
    KIRIKKALE 3 ADEM ŞAHİN
    KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN
    KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU
    KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN
    KIRŞEHİR 1 OSMAN KÖK
    KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ EKİCİ
    KİLİS 1 ALİ TUNA
    KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN
    KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
    KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR
    KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN
    KOCAELİ 4 TURAN DUMLU
    KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR
    KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
    KOCAELİ 7 KEMAL NİŞANCI
    KOCAELİ 8 UTKAN GÜNEŞ
    KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
    KOCAELİ 10 YAKUP TÖRK
    KOCAELİ 11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN
    KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
    KONYA 2 ALİ CEMAL CÖMERT
    KONYA 3 GÜLSÜM FİLORİNALI
    KONYA 4 MEHMET TURGAY BİLGE
    KONYA 5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
    KONYA 6 HÜSEYİN YAĞCI
    KONYA 7 MUSA GÖKÇE
    KONYA 8 EMİNE BALIK
    KONYA 9 MEHMET GAYRETLİ
    KONYA 10 NECATİ SARIHAN
    KONYA 11 SEFER İPEK
    KONYA 12 HAKKI DİNDAR
    KONYA 13 DURSUN KAPLAN
    KONYA 14 ORHAN KAYA
    KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP
    KÜTAHYA 2 FİSUN YILDIZ
    KÜTAHYA 3 HÜSEYİN DALKILINÇ
    KÜTAHYA 4 HÜSNÜ İNANÇ
    MALATYA 1 VELİ AĞBABA
    MALATYA 2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU
    MALATYA 3 BERNA KARADAŞ
    MALATYA 4 MEMBA KUŞCU
    MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ
    MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ
    MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL
    MANİSA 2 MAZLUM NURLU
    MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER
    MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
    MANİSA 5 SABRİ TEMEL
    MANİSA 6 ABDULLAH SAKA
    MANİSA 7 ZERRİN MASTAN
    MANİSA 8 HAYRİYE HACET
    MANİSA 9 HAKAN TATAR
    MARDİN 1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ
    MARDİN 2 ABDÜLVAHAP AY
    MARDİN 3 BAYRAM ADNAN KAYA
    MARDİN 4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN
    MARDİN 5 ABDULHALİM TAŞ
    MARDİN 6 ŞÜKRÜ AKMAN
    MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK
    MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
    MERSİN 3 AYTUĞ ATICI
    MERSİN 4 SERDAL KUYUCUOĞLU
    MERSİN 5 SİBEL GAZİ TABEL
    MERSİN 6 EBRU ÇALIŞKAN
    MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR
    MERSİN 8 SEMRA KABASAKAL
    MERSİN 9 NEVİN ZAİMOĞLU
    MERSİN 10 CELAL ÇELİK
    MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ
    MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
    MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN
    MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR
    MUĞLA 4 BURAK ERBAY
    MUĞLA 5 EMRAH DOĞU
    MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN
    MUŞ 1 MUSTAFA FIRAT
    MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL
    MUŞ 3 EKREM DİZDAROĞLU
    NEVŞEHİR 1 OSMAN FAHRİ ERTİK
    NEVŞEHİR 2 MEHMET SEYHAN DURU
    NEVŞEHİR 3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
    NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER
    NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK
    NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN
    ORDU 1 SEYİT TORUN
    ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL
    ORDU 3 İSA MARAL
    ORDU 4 NURAY ATAOĞLU
    ORDU 5 ZEKAİ SANA
    OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ
    OSMANİYE 2 GALİP KUTLU HAKTAN
    OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN
    OSMANİYE 4 ZEYNEL DEMİRBÜKER
    RİZE 1 KEMAL KÖYMEN
    RİZE 2 ÇETİN KEÇELİ
    RİZE 3 ALİ ŞAHİNLER
    SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ
    SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
    SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR
    SAKARYA 4 AYHAN BAL
    SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER
    SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ
    SAKARYA 7 İLKER YILMAZ
    SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK
    SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN
    SAMSUN 3 ŞABAN SEVİNÇ
    SAMSUN 4 NESLİHAN HANCIOĞLU
    SAMSUN 5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
    SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY
    SAMSUN 7 ŞEVKİ YILMAZ
    SAMSUN 8 CEM YILMAZ
    SAMSUN 9 NURCİHAN TOMRUKÇU
    SİİRT 1 CEMAL SİLAH
    SİİRT 2 ÖZLEM GEDİZ
    SİİRT 3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU
    SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ
    SİNOP 2 TUGAY DİNCEL
    SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ
    SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI
    SİVAS 3 ULAŞ KARASU
    SİVAS 4 FİLİZ GÜR
    SİVAS 5 MEHMET KAVAS
    ŞANLIURFA 1 MEHMET VEDAT MELİK
    ŞANLIURFA 2 ALİ ERSÖZ
    ŞANLIURFA 3 SEDAT SAĞIR
    ŞANLIURFA 4 HALE SORAN
    ŞANLIURFA 5 AKİLE YEKTAŞ
    ŞANLIURFA 6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ
    ŞANLIURFA 7 MURAT YAZAR
    ŞANLIURFA 8 FERİT ÖNCEL
    ŞANLIURFA 9 MEHMET FARUK GÖKKAN
    ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN ŞAHİN
    ŞANLIURFA 11 HASAN KONGÜL
    ŞANLIURFA 12 KEMAL EŞSİZ
    ŞIRNAK 1 MEHMET BİLİR
    ŞIRNAK 2 SELAHATTİN UĞUR
    ŞIRNAK 3 MUZAFFER CİNGÜ
    ŞIRNAK 4 SALİH UĞUR
    TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK
    TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER
    TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ
    TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
    TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU
    TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ
    TOKAT 1 KADİM DURMAZ
    TOKAT 2 MELİH YARDIMCI
    TOKAT 3 HÜSEYİN TUNÇ
    TOKAT 4 ŞAFAK BAYINDIR
    TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM
    TRABZON 1 HALUK PEKŞEN
    TRABZON 2 YAVUZ KARAN
    TRABZON 3 AHMET KAYA
    TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
    TRABZON 5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
    TRABZON 6 CEMİL BOZBAŞ
    TUNCELİ 1 GÜRSEL EROL
    TUNCELİ 2 POLAT ŞAROĞLU
    UŞAK 1 ÖZKAN YALIM
    UŞAK 2 ALİ ERDOĞAN
    UŞAK 3 İSMET AKIN
    VAN 1 CEMAL ŞEN
    VAN 2 MEHMET KURUKCU
    VAN 3 SERAP ALKAN
    VAN 4 KASIM BEYAZ
    VAN 5 ŞANEL GÜLOĞLU
    VAN 6 FIRAT KUVETLİ
    VAN 7 SIRACEDDİN İLDEŞ
    VAN 8 NEVZAT KOÇ
    YALOVA 1 MUHARREM İNCE
    YALOVA 2 MURAT OCAK
    YOZGAT 1 ONUR KAYTAN
    YOZGAT 2 AHMET PEKER
    YOZGAT 3 AHMET KARAHAN
    YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOĞLU
    ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU
    ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ
    ZONGULDAK 3 HARUN AKIN
    ZONGULDAK 4 DENİZ YAVUZYILMAZ
    ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU

    Bi heman mijarî:

    CHP: 'Li Cizîrê komkujî heye'
    CHP ji bo serxweşiyê çû serdana HDPê
    Etîketan:
    CHP, Tirkiye
    Pîvanên civatêNîqaş
    Şiroveyên di rêya Facebook deŞiroveyên di rêya Sputnîk de